Néhány nappal ezelőtt az ATW Internet nevű szolgáltató e-mailben értesített arról, hogy a szerverükön ingyenesen nyitott honlapomat, amelyen az Orionból készített "videóklipet" lehetett megnézni, megszüntette. Indokul azt írták, hogy a honlap tartalmán hosszabb ideje nem változtattam (pontosabban az ahhoz szükséges FTP-kapcsolatot nem nyitottam meg), és hogy a honlapnak 8 (!) napja nem volt látogatója.

Sajnos arra a kérdésemre, hogy ezekről a feltételekről honnan kellett volna tudnom, még nem érkezett válasz. (Figyelmeztetést természetesen nem kaptam.) Az oldalon változtatásra szerintem nem volt szükség, ezért nem műveltem mostanában ilyesmit. A rosszban talán van annyi jó, hogy ezek szerint két héttel a büntetés kiszabása előtt még volt, aki meglátogatta azt az oldalt, ennek örülök. Annak már nem annyira, hogy a nehezen felküzdött nyolcvan megabyte-om köddé vált, még szerencse, hogy itthon is megvan. Mindenesetre amíg egy tisztességes helyet nem találok neki, az az oldal nem működik. Üdv.





*******************************************
Orion-fórum, 2005.07.12.
http://users.freestart.hu/orion8/forum.html